¥ Porsche 997 Carrera GTS cabriolet Indischrot - Diventa Bella - Exclusive Car Detailing
  • Portfolio
  • Wat wij doen
    • Beschadigingen corrigeren en polijsten
    • Interieurbehandelingen
    • Wassen en reinigen
    • Velgen: verzorging en herstel
    • Uitdeuken zonder spuiten: bij kleine deukjes
    • Spotrepair en steenslagreparatie
  • Onze producten
    • GYEON
    • Nanolex
    • Monello Car Care
    • Glascoatings
  • Wie wij zijn
    • Ons team
    • Onze behandelruimte
    • Nieuws
  • Tarieven
  • Services voor uw gemak
    • Haal- en brengservice
    • Vervangend vervoer
  • Contact
Diventa Bella
  • Portfolio
  • Wat wij doen
    • Beschadigingen corrigeren en polijsten
    • Interieurbehandelingen
    • Wassen en reinigen
    • Velgen: verzorging en herstel
    • Uitdeuken zonder spuiten: bij kleine deukjes
    • Spotrepair en steenslagreparatie
  • Onze producten
    • GYEON
    • Nanolex
    • Monello Car Care
    • Glascoatings
  • Wie wij zijn
    • Ons team
    • Onze behandelruimte
    • Nieuws
  • Tarieven
  • Services voor uw gemak
    • Haal- en brengservice
    • Vervangend vervoer
  • Contact

Porsche 997 Carrera GTS cabriolet Indischrot

Datum behandeling: 4 november 2019

Behandeling(en)

Cabriokappen, Exterieur, Interieur, Spotrepair en steenslag, Xpel beschermfolie

  • Omschrijving
  • Stappenplan
Diventa Bella-klant van het eerste uur

Eén van de eerste auto's die wij hebben mogen behandelen in Diventa Bella was een rode Ford C-MAX van deze klant. Ditmaal stond een unirode, Indischrot Porsche 997 cabriolet (bouwjaar 2011) met zwart stoffen kap op het programma. De eigenaar kocht deze auto vrij recent aan bij Porsche specialist Koen Exclusief. Wat een mooie kleur is dit zeg! Inmiddels heeft de Porsche zo'n 125.000km gelopen en het lakwerk is volledig origineel, wat best opvallend is bij dit soort auto's. Er zat wel wat steenslag op de lak, maar de eigenaar wilde dit graag onbehandeld laten, om de auto zo origineel mogelijk te houden. Oftewel, de basis is perfect voor ons, maar aan Diventa Bella de taak om de auto nog mooier te maken!

Aan de slag!
Het lakwerk is dan wel origineel, maar om het weer helemaal strak te krijgen hebben we dit in 3 stappen gepolijst. In de achterklep zat een heel licht deukje, dit hebben we laten verwijderen door onze vaste partner voor uitdeuken zonder spuiten. De type-aanduiding van de achterklep is door ons verwijderd om zo nauwkeurig mogelijk te kunnen polijsten. Anders blijft er erg veel vervuiling tussen de letters achter. Dit is dan de beste oplossing. Uiteraard hebben bij de dealer nieuwe type-aanduiding besteld en dit nadien teruggeplaatst.

Ook de steenslagstickers op de achterwangen waren niet heel fraai meer. Deze hebben wij laten vervangen door Xpel-stickers. Deze zijn veel mooier dan het origineel, ze vallen bijna niet op.

Omdat de auto wat ouder is en zeer weinig gebruikt wordt, hebben we in overleg gekozen voor een 1-laags coating van Gyeon, de
Pure. In onze ogen komt de auto het beste uit met deze coaitng en kan de klant jarenlag plezier hebben van zijn prachtige bolide. De kap is door ons ook gereinigd en geïmpregneerd (met 303 Fabric Guard). Uiteraard hebben wij ook het interieur gereinigd en het leer weer gevoed. We wensen de eigenaar heel veel plezier en mooi weer in zijn glanzende Porsche!
  • Foamen
  • Wassen
  • Kleien
  • Steenslag reparatie
  • Tweestaps polijstproces
  • Cabriodak reinigen & impregneren
  • Prewash & ontvetten
  • GYEON quartz Q² Duraflex lakcoating
  • GYEON quartz Q² Rim & Q² Tire wielcoating
  • GYEON quartz Q² View raamcoating
  • Interieurbehandeling

Andere projecten

Ferrari F12 Berlinetta – Xpel
Porsche 911 Carrera 4S Achatgrau

Diventa Bella | Huygensstraat 33 | 2652 XK Berkel en Rodenrijs
010 - 266 10 51 | ciao@diventabella.nl

Partners: GYEON | Rupes Bigfoot | Monello Car Care