¥ Ferrari 458 Italia Grigio Granito - Diventa Bella - Exclusive Car Detailing
  • Portfolio
  • Wat wij doen
    • Beschadigingen corrigeren en polijsten
    • Interieurbehandelingen
    • Wassen en reinigen
    • Velgen: verzorging en herstel
    • Uitdeuken zonder spuiten: bij kleine deukjes
    • Spotrepair en steenslagreparatie
  • Onze producten
    • GYEON
    • Nanolex
    • Monello Car Care
    • Glascoatings
  • Wie wij zijn
    • Ons team
    • Onze behandelruimte
    • Nieuws
  • Tarieven
  • Services voor uw gemak
    • Haal- en brengservice
    • Vervangend vervoer
  • Contact
Diventa Bella
  • Portfolio
  • Wat wij doen
    • Beschadigingen corrigeren en polijsten
    • Interieurbehandelingen
    • Wassen en reinigen
    • Velgen: verzorging en herstel
    • Uitdeuken zonder spuiten: bij kleine deukjes
    • Spotrepair en steenslagreparatie
  • Onze producten
    • GYEON
    • Nanolex
    • Monello Car Care
    • Glascoatings
  • Wie wij zijn
    • Ons team
    • Onze behandelruimte
    • Nieuws
  • Tarieven
  • Services voor uw gemak
    • Haal- en brengservice
    • Vervangend vervoer
  • Contact

Ferrari 458 Italia Grigio Granito

Datum behandeling: 29 april 2019

Behandeling(en)

Exterieur, Interieur, Lakherstel

  • Omschrijving
  • Stappenplan
Welkom!
Deze Ferrari 458 in Grigio Granito metallic is van een nieuwe klant bij Diventa Bella. Op moment van behandelen was de Ferrari 6 jaar oud, met 32.000 kilometers op de mooie teller. De eigenaar had de neus van deze auto vlak hiervoor elders laten behandelen met Xpel-folie. Voor het overige was de auto nog vrij netjes. Een behandeling in twee polijststappen met Monello polijstmiddelen was voldoende om de lak weer strak te krijgen.

Detailen met details
Bij het polijsten van de auto, hebben wij eerst voorzichtig de logo's verwijderd en na afloop weer netjes teruggeplaatst. In verband met de lichte steenslag aan de zij-/onderkant hebben wij Gyeon Q² Pure geadviseerd, omdat deze coating dit soort kleine plekjes extra camoufleert. Maar de keuze van de klant was Gyeon DuraFlex, omdat de auto regelmatig gebruikt wordt en die coating duurzamer is. Ook dit is een uitstekende coating!

Kijkdoos
Het motorcompartiment moet bij elke auto, maar extra bij deze, niet vergeten worden. Immers, bij deze auto is het motorcompartiment een soort vitrine met lekkers! Dit is volledig gereinigd en het kunststof door ons gevoed. De velgen waren pas gespoten, dus hier moesten wij zeer voorzichtig mee omgaan. Ze zijn met Gyeon Q² Rim behandeld. De banden zijn weer mooi gevoed met Gyeon Q² Tire. De uitlaten waren wat dof geworden. Deze blinken nu weer van binnen en van buiten, mede door de binnenkant met Gyeon Q²M Metal Polish te behandelen. Het interieur van deze auto is van leder met alcantara. Dit is door ons volledig gereinigd en daarna afgesloten met Gyeon Leather Coat.

En dan, aan het einde, als al het werk klaar is, dan kunnen wij genieten en mooie plaatjes schieten van dit project. En even verzuchten wat een mooie auto's er toch bestaan! Gelukkig dacht de eigenaar er net zo over, en keerde hij tevreden met zijn weer schitterende Ferrari huiswaarts.
  • Foamen
  • Wassen
  • Kleien
  • Tweestaps polijstproces
  • Prewash & ontvetten
  • GYEON quartz Q² Duraflex lakcoating
  • GYEON quartz Q² Rim & Q² Tire wielcoating
  • Interieurbehandeling

Andere projecten

Bentley Continental GT Black
BMW M4 Mexico Blue

Diventa Bella | Huygensstraat 33 | 2652 XK Berkel en Rodenrijs
010 - 266 10 51 | ciao@diventabella.nl

Partners: GYEON | Rupes Bigfoot | Monello Car Care